İLETİŞİM
Acil Çekici Gelsin !

Darıca Oto Çekici

Darıca oto çekici  hizmetlerinde Turan Oto Kurtarma farkını kurumsal olarak bulabilir ve ekonomik yol desteği alabilirsiniz. Araçlarda 7/24 en hızlı sonucu alabilirsiniz.

Oto çekici hizmeti her daim yolda ihtiyacınız olabilecektir. Kaza nedeniyle oto çekici gerekebilir. Bazen yolda nedensiz yere kalan araçlar ancak çekiciyle kaldırılabilir. Yanlış park durumu da sıkça görülmektedir. Her ihtiyaç olan durumda sizlere gereken desteği uygun şekilde vermeyi amaçlıyoruz.

Darıca Oto Çekici İşlemleri Nasıl Yapılır?

Darıca civarından gelen oto kurtarıcı talepleriniz öncelikle ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Ardından bilgilendirme ve yer tespiti sağlanarak çekici aşamasına geçilir. Darıca civarındaki araçlarda motosiklet veya diğer otomobiller için çekici işlemi gerçekleştirilir.

Hafif ticari araçlarda yol destek işlemleri sağlanırken çekici de kurtarma kapsamına girmektedir. Yol yardım hizmetlerimiz Turan Oto Kurtarıcı firmamızın ayrıcalıklarıyla gerçekleşmektedir. Yolda kalan ve zor durumdaki araçlarınıza teknik desteğimiz en iyi şekilde gerçekleşmektedir.

  • Oto çekici aracımız araç büyüklüklerine göre sınıflandırılmaktadır. Her araç için aynı oto çekici yerine boyutlara göre talepleriniz karşılanmaktadır. Otomobilinizin çekici araca yerleşimi esnasında tüm ayrıntılara detaylı şekilde yanıt verilmektedir.
  • Oto kurtarma işlemlerinde hassas bir şekilde yükleme işlemleri gerçekleşmektedir. Hafif araçların yüklemesi daha kolay olurken ağır araçlarda çekiciye bindirme işlemi ekstra özenli şekilde gerçekleşmektedir.
  • Yükleme yapılırken dikkat edilen ayrıntılar kadar yeniden indirme işlemlerinde de önemli bir süreç tamamlanmaktadır. İndirme aşamasında çok yavaş ve dikkatli bir şekilde çekici aracından işlem tamamlanır.

Darıca Oto Çekici Fiyatları

Darıca oto çekici fiyatları için Turan Oto Kurtarma firmamıza doğrudan başvurabilirsiniz. Mesafe ölçümleri ve diğer hizmetlere göre toplam miktar belirlenmektedir. Çekici ve yol destek yardımların tamamında sözleşmeli hizmetlerimiz daha ekonomik olabilmektedir. Sözleşme olduğunda uzun vadede sık sık yaşadığınız sorunların daha uygun çözümü avantaj sağlayacaktır.

Ofis Araçları Yol Yardım

Ofis araçlarında kurumsal hafif otomobiller için yol yardım paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Yol destek paketlerimiz sözleşme kapsamına göre ofislere sunulmaktadır. Kurumsallıktan ödün vermeden güncellenen araçlarımızla maksimum hizmet veriyoruz.
Kurumsal bir işletmede devamlı yolda olan araçlarınız yol yardım alarak ekstra güvenli bir sürüş yaşayabilir.