İLETİŞİM
Acil Çekici Gelsin !

Çayırova Oto Çekici

Çayırova oto çekici hizmetleri almak için Turan Oto Kurtarma talepleriniz günün her saati karşılanmaktadır. Akü ve yakıt takviyesi için de başvurabilirsiniz.

Çayırova oto çekici başvurularınız uzman bir ekip tarafından karşılanmaktadır. Yol yardım konusunda tüm ihtiyaçlarınıza üstün teknolojiyle karşılık vermekteyiz. Yenilenen modern çekicilerimiz, beklentilerinizin üzerinde bir şekilde sorunu gidermektedir.

Oto Çekici Çayırova

Oto çekici talepleriniz Çayırova civarından olduğunda öncelikle telefon numaramıza bulunduğunuz yeri ve sorunu aktarmalısınız. Nasıl bir sorun yaşadığınızı, araç özelliklerini firmamıza söylediğinizde konuma gönderilen çekici sayesinde hızlıca yol yardımı almış olursunuz. Oto kurtarma alanında onlarca yıldan beri maksimum verimle güvenle hizmet veriyoruz.

Oto çekici araçlarımız teknolojik açıdan donanımı maksimum düzeyde bir mekanizmadır. Gerekli sürgü ve zararsız yerleşim konusunda uygun makineleri kullanmaktayız. Çekici kurtarma araçlarımızın bir diğer özelliği de uzmanlar tarafından kullanılıyor olmasıdır. Sürücülerimiz gereken oto çekici eğitimlerini alan usta sürücülerdir.

Ticari Araçlar Oto Çekici

Hafif ticari araçlar acil yol yardımı talep ettiğinde çekici ve diğer hizmetleri sunuyoruz. Size en yakın oto çekiciyi bulmak için birkaç adımı takip etmeniz yeterli olacaktır. Oto çekici fiyat hesaplama gibi taleplerinizi telefonda öncelik sıranıza göre görüşebilir ve işlemleri tamamlayabilirsiniz. Oto çekici km fiyatları güncel duruma ve piyasadaki araç yakıtlarına göre şekillenmektedir.

Çayırova Oto Kurtarıcı 7/24 Yol Yardım

Çayırova oto kurtarıcı taleplerinizde yolda tamir edilebilecek tüm sorunları anında çözmekteyiz. Tamiri yolda olan sorunlardan akü bitmesi, lastik değişimi gibi talepleriniz dilediğiniz anda karşılanmaktadır.
Lastik patlaması en yaygın görülen sorunlardan biridir. Yedek lastik yoksa ve o an için bulmak mümkün değilse oto kurtarıcılar devreye girecektir. Yolda kalan aracınız için akü bitmesi başka önemli sorundur. Yeni akü almak için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Motosiklet Çekici Fiyatları

Otomobil çekicileriyle motosiklet çekicileri araç türlerindeki farklar nedeniyle değişebilmektedir. Motosiklet çekici gerektiğinde genelde daha küçük araçlarımızı oto çekici olarak kullanmaktayız. Ticari araçlarda, normal otomobillerde çekici hizmetleri daha geniş ve uzun araçlarla olabilmektedir. Bazen motosiklet sayısı çok olduğunda çekici fiyat da bu şekilde paralel olarak artacaktır.