İLETİŞİM
Acil Çekici Gelsin !

Hizmet Bölgelerimiz


GEBZE OTO ÇEKİCİ


DARICA OTO ÇEKİCİ


ESKİHİSAR OTO ÇEKİCİ


ÇAYIROVA OTO ÇEKİCİ


Yol Yardım Hizmetlerimiz

Yol yardım için başvuru yapacağınız Turan Oto Kurtarma geniş yelpazede bir hizmet sunmaktadır. Araç özelliklerine göre doğrudan tamir bakım işlemleri sağlanmaktadır.
Yol yardım hizmetleri hemen her yerde olabilir. İhtiyacınıza özel motorlu araç başvurularında tamir gereken yerlerin tamamı doğru bir şekilde yönlendirilecektir. Yolda kalma nedenine göre araçlarınız alınarak veya devam edecek şekilde işleme tabi tutulur.

Oto Kurtarma Tamir İşlemleri

Oto kurtarma tamir işlemlerinde yolda kesinti nedenlerine göre bir plan oluşturulacaktır. Tamir yol üzerinde yapılacaksa buna göre müdahaleler gerçekleşmektedir. Tamir sanayi gibi detaylı yerlerde gerekiyorsa doğru müdahaleler yönlendirmelerle gerçekleşir. Teknik açıdan araç arızaları çok çeşitli nedenlerle olabilmektedir. Bazılarına kolayca müdahale edilebilmektedir.

Acil Yakıt Takviyesi 7/24 Yol Yardım

Acil yakıt takviyesi gerektiğinde Turan Oto Kurtarma’yı arayabilirsiniz. Gündüz veya gece saatlerinde yol destek gereken konu yakıtla alakalıysa aracınıza özel destek gelecektir. Telefonla yapılan ön görüşmede araç modeli markası ve yakıt özellikleri hakkında bilgilendirme sağlanmaktadır.

Ticari Araçlar Sıfır Akü Temini

Sıfır akü temini yapmak için Turan Oto Kurtarma maksimum performansla sizin yanınızda olacaktır. Yol yardımında en çok rastlanan durum olarak akü boşalması sorunu için en kısa sürede bulunduğunuz yere gelerek çözüm sağlamaktayız.

Gebze En Yakın Oto Çekici

Çekici fiyat seçeneklerimiz günlük ve dönemsel sözleşmeli şekilde ayarlanmaktadır. Firmalarla uzun vadeli yol yardım sözleşmesi sayesinde çok daha ekonomik bir hizmet alabilirsiniz. Birçok aracı olan firmalarda sıkça bu soruna rastlanıyorsa yol destek çözümleri de uygun olabilir. Sözleşme dışı olarak başvurularınızda da sigorta ve diğer konuları anında ekonomik şekilde talep edebilirsiniz.

Oto Çekici Fiyat Hesaplama

Oto kurtarma fiyat hesaplama işlemlerinin yapıldığı bazı kriterler vardır. Öncelikle kurumsal olarak nasıl bir talep geliyorsa bunu değerlendirmekteyiz. Ardından çekici araç nereye gidecekse ve nasıl bir aracı yoldan alacaksa bu kapsamda hizmetler hesaplanmaktadır.

Yol Lastik Yardımı

Yol lastik yardımı taleplerinize en iyi şekilde destek vermeyi hedefliyoruz. Kötü bozuk yollarda araçlarınızın tekerleri sekteye uğradığında uygun lastiği emin ediyoruz. Yedek lastik olmayan durumlarda yeni lastik ihtiyacınız yol yardımı sayesinde hızlıca karşılanır.