İLETİŞİM
Acil Çekici Gelsin !

Hakkımızda

Yol yardım hizmeti veren Turan Oto Kurtarıcı profesyonel bir çözüm sağlar. Uzman ekibiyle beklentileri karşılayarak istenen acil sonuçları kazandırır.
Yol yardım sektöründe tüm araçlara ve mağduriyetlere saygı çerçevesinde hizmet veren Turan Oto Kurtarıcı en kısa sürede sorunu gidermek üzere çalışmalar sürdürmektedir. Tecrübeli ekibiyle doğrudan soruna odaklanan firmamız en uygun fiyat garantisi vermektedir.

Vizyon

Yolda oluşan sorunların giderilmesi konusunda prensiplerimizden ödün vermeden çalışıyoruz. Kurumsal ilkelerimiz sayesinde elektrik mekanik ve kaporta işlemlerinde yönlendirmeler sağlamaktayız. Mağdur olunan oto kurtarma konularının tamamında en iyi çözüme odaklanmak ve bizi yeniden seçmenizi sağlayan çalışmalarımız vardır.

Misyon

Günün her saati yaşanan mağduriyetlerde çözümlere odaklanıyoruz. Uygun fiyatlarımız sayesinde ekonomik açıdan endişelenmeden zor durumları giderebilirsiniz. Yol yardımında gereken prosedürler sizlere en uygun şekilde aktarılmaktadır.

Kaliteli hizmet tecrübeli personel avantajlarımızla 7/24 hizmet alabilirsiniz. Hızlı çözümlerimiz sayesinde Gebze, Eskihisar, Darıca çevresinde maksimum verim sağlayacaktır.

Hafif Ticari Araçlar Oto Kurtarıcı

Hafif ticari araçlarda oto çekici taleplerinizi hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Hizmetlerimizde gereken tüm trafik ve tamir onarım standartlarına uygunluk sunulmaktadır. Çekici fiyatları ve teknik gereksinimlerde birkaç adımda yanıtlayarak çözüme ulaştırıyoruz.

Ticari araçlarda taksiler yolda kaldıklarında anında müdahale çok önemlidir. Uzun vadede başvurularınızı yaparken sözleşmeli bir müşterimiz olmayı da tercih edebilirsiniz.

Genel hizmet politikalarımızın en iyi şekilde devam etmesi için gerekli alt yapıyı tümüyle oluşturuyoruz. Aksamalara karşı çözümlerin doğru şekilde bulunmasına odaklanmaktayız.

En Yakın Oto  Kurtarıcı 7/24 Yol Yardım

Yolda zor durumda kaldığınızda en yakın firmayı ararsınız. Turan Oto Kurtarıcı size tüm hizmetleri en doğru şekilde vermektedir. Uzun zamandır sürdürdüğümüz çalışmalarımız maksimum verimle deneyimle beraber sağlanmaktadır.

Akü takviyesi gereken durumlarda Turan Oto Kurtarıcı’ya başvurabilirsiniz. Yolda aküsü biten araçların devamını sağlayan bir tesisatımız bulunmaktadır. Kolayca yeniden elektrik alan aracınız kesintisiz şekilde yola çıkmaktadır.

Motosiklet Yol Yardım Çekici Hizmeti

Motosiklet yol yardım çekici hizmetleri başvurularınız Turan Oto Kurtarma farkıyla gerçekleşmektedir. Otomobil ve dört tekerli araçlar haricinde iki tekerli motorlu aletlerde de yol yardımında maksimum performans sağlamaktayız. Yol yardımı iletişim bilgilerimizi her daim yanınızda tutabilirsiniz.