Gebze Yol Yardım Hizmeti

Yol Yardım

Yol yardım burada. Aracınız yolda aniden arıza mı yaptı? Hiç hesapta yokken sebebini bilmediğiniz bir şekilde yolda mı kaldınız? Bizi arayın, yol yardım ekibimiz göz açıp kapayıncaya kadar yanınıza gelsin.
Alanında son derece uzman ve yetkili personelimiz; yol yardım hizmeti aracınızı size kilometrelerce yol kat etmeye tekrardan hazır olacak şekilde teslim etmektedir. Yol yardım talebinin içeriği, hiazmet kalitemiz açısından hiçbir ama hiçbir fark arz etmemektedir. Sıfır akü temini, akü takviyesi, benzin ikmali, lastik değişimi, hatta gerekirse oto çekimi tarafımızca itina ile gerçekleştirilmektedir. Servislerimizde müşteri memnuniyeti her zaman için ön planda tutulmaktadır. Ayrıca şirketimiz, aldığınız bir hizmeti gözlemledikten sonra belirtmek istediğiniz istek, şikayet ve görüşlerinize her zaman amadedir.

Yol Yardım Fiyatları

Alanı her ne olursa olsun en iyi hizmeti en uygun fiyata sadece ve sadece firmamızdan alabileceğiniz konusunda garanti veriyoruz. Lakin herhangi bir sebepten ötürü firmamızdan hizmet alamayacak durumda olmayabilirsiniz. Mesela hizmet bölgemiz dışında yolda kalmış olabilirsiniz. Biz yine de size elimizden geldiğince yardımcı olmak ve en iyi hizmeti alabilmeniz için ip ucu vermek isteriz. Bu kapsamda sizi, yol yardım fiyatları konusunda dikkatli olmanız için ısrarla uyarmak isteriz. Çünkü; yol yardım ihtiyacı duyan sürücülerin muhtaç durumda olmasından yararlanmak isteyip de beş dakikada oldu bitti yapma düşüncesi ile sizden ortalamanın çok çok üzerinde ücret talep eden firmalar olabilir. Bıkmadan, usanmadan birkaç yerden birden teklif alın.

Yol Yardım Gebze

Eğer her şey çok güzel giderken birdenbire planlarınızı alt üst edecek şekilde yolda kaldıysanız paniklemeyin. Öncelikle sakin olun. Eğer saptayabiliyorsanız, arızanın sebebini saptamaya çalışın. Bu, servise gelecek olan personelin işini kolaylaştıracaktır. Arızayı tespit edemiyorsanız sorun değil. Bir sonraki adımda, size yardım edebilecek bir yol yardım firması bulmak için Google araması yapın. Arama yaparken bulunduğunuz yerin ismini yazarak yapın. Mesela “yol yardım Gebze” gibi. Daha sonra, listede iletişim bilgisi yer alan firmalardan birini tercih ederek sorununuzu anlatın, sakince yol yardım yetkilisinin gelip sorunu çözmesi için bekleyin. Sorununuz çok kısa bir süre içerisinde hallolacaktır.

18 yorum

  1. Çekici hizmetinden çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim. Arkadaş gayet işinin ehli profesyonel sakin ve soğuk kanlı. Yaklaşımı ve fiyat politikası gerçekten çok iyi. Aracınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

  2. Maşallah 7/24 aldıgımız hızmet ve geliş süresi cok teşekkürler turan oto kurtarıcı her zaman her dakika teşekkürler necati karadeniz İşini severek yapan her zaman 🧿🇹🇷🧿

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*